+420 731 547 847 Navigace YPSILON TRAVEL

Ryder Cup 2017 - GC Ypsilon vs. Greensgate GC

Ve čtvrtek 28.9. se odehrála další vzájemná ryder cupová bitva mezi odvěkými rivaly a to naším klubem a Golfovým klubem Greensgate. Všechny zápasy byly velmi napínavé a předvedené výkony až za očekáváním. Hrálo se opět pět singlů a čtyři čtyřhry formátem fourball.

Za náš tým nastoupili do boje: David Pátek, David Hozák, Zdeněk Moravec, Václav Lukáš, Martin Šíma, Martin Lamač, Barbora Čermáková, Stanislav Kára, Roman Košek, Jan Hruška, Michal Bohin, Vendulka Johannová a Petr Kupf.

Celkové skóre nakonec skončilo 7,5 ku 1,5 bodu pro náš klub a tak se pohár opět po roce vrátil zpět „domů“!

Všem hráčům moc děkujeme za předvedenou hru a vzorovou reprezentaci klubu!


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru