+420 731 547 847 Navigace
YPSILON TRAVEL YGOLF MUSEUM

Ubytování

Nabízíme netradiční golfový pobyt na Ypsilonce v nových HAUSBOATECH. Naše hausboaty se nacházejí na vodní překážce situované mezi jamkami 9, 10 a 11. Aktuálně disponujeme deseti obytnými hausboaty s celkovou kapacitou 40 lůžek. Velikost jednoho hausboatu je 32m2 a k tomu terasu přímo nad vodní hladinou.  Všechny hausboaty jsou nekuřácké a vybaveny jsou čtyřmi lůžky, toaletou, sprchovým koutem, wifi a terasa s nádherným výhledem na panoramata golfového hřiště a Jizerských hor.

K dispozici jsou dva typy plavidel. První typ je s kajutou, tedy s oddělenými ložnicemi. Druhý typ je také se čtyřmi lůžky, ta jsou však umístěna v jedné společné kaskádovitě členěné místnosti.

Hausboaty nacházejí asi 300 metrů od hlavního parkoviště a pro hosty je zajištěn možný odvoz zavazadel při příjezdu i odjezdu. Nalodění v den příjezdu je od 16:00 hodin do 19:00 hodin a vylodění v den odjezdu do 10:00 hodin. Při příjezdu je nutné se odbavit na recepci resortu v otevírací době od 8:00 do 19:00 hodin.

Platba je možná platební kartou nebo v hotovosti. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Příjezd po 19té hodině je nutné nahlásit na recepci resortu předem. Děti do 6 let jsou zdarma.

Snídaně není zahrnuta v ceně pronájmu, ale lze si vybrat z nabídky snídaňových balíčků nebo denní nabídky restaurace.

Provozní doba:

Recepce:8:00 – 18:00 hodin
Nalodění:od 16:00 hodin
Vylodění:do 10:00 hodin

Hausboat bez kajuty:

Hausboat s kajutou:


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru