+420 731 547 847 Navigace

Ubytování

Nabízíme netradiční golfový pobyt na Ypsilonce a pobyty pro dva v unikátních HAUSBOATECH.

Naše hausboaty se nacházejí na vodní hladině mezi jamkami 9, 10 a 11. Nabízíme exkluzivní Amazing Places ubytování v deseti hausboaty s celkovou kapacitou 40 lůžek. Prostorná hausboat s vlastním sociálním zázemím, až čtyřmi postelemi a k tomu terasu přímo nad vodní hladinou s výhledem na ještědský hřeben podhůří Jizerských hor.

K dispozici jsou dva typy „plavidel“. První typ je s kajutou, tedy s oddělenými ložnicemi. Druhý typ je také se čtyřmi lůžky, ta jsou však umístěna v jedné společné kaskádovitě členěné místnosti.

Hausboaty nacházejí asi 300 metrů od hlavního parkoviště a pro hosty je zajištěn možný odvoz zavazadel při příjezdu i odjezdu. Nalodění v den příjezdu je od 16:00 hodin do 19:00 hodin a vylodění v den odjezdu do 10:00 hodin. Při příjezdu je nutné se odbavit na recepci resortu v otevírací době od 8:00 do 19:00 hodin.

Platba je možná platební kartou nebo v hotovosti. Domácí mazlíčci nejsou povoleni. Příjezd po 19 hodině je potřeba nahlásit na recepci resortu předem, abychom se domluvili předání klíčů od hausboatu. Děti do 6 let neplatí, na Ypsilonce bydlí zdarma.

 

Provozní doba recepce:

Recepce:8:00 – 19:00 hodin
Nalodění:od 16:00 hodin
Vylodění:do 10:00 hodin

Hausboat bez kajuty:

Hausboat s kajutou:


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru Cam icons created by Royyan Wijaya - FlaticonLive news icons created by Freepik - Flaticon