+420 731 547 847 Navigace

Svatba na golfu

Řekněte si své „ano“ na golfu.

Ypsilon Golf Resort Liberec nabízí možnost uspořádání svatby v exkluzivním prostředí jednoho z nejhezčích resortů v České republice.

Je to váš den

Svatebčany dopravíme do klubovny z parkoviště pomocí shuttle busu, následně připravíme welcomedrink. Svatební obřad probíhá na travnaté ploše za klubovnou. Celý resort je jako stvořený pro idylické fotografie s krásnou přírodou, kterou naše hřiště disponuje.

Svatební obřad

Samotný obřad je je jednou z nejdůležitějších částí Vašeho dne. Ideální místo pro svůj svatební obřad je v těsné blízkosti klubovny na místě, s krásným výhledem na ještědský hřeben i Ještěd jako takový.

Svatební hostina

Svatební hostinu Vám připravíme přesně tak, jak si budete přát, a to včetně výzdoby a přípravy stolování.

Samozřejmostí je svatební menu, připravené přesně podle Vašich představ.

Vnitřní prostory restaurace jsou ideálně koncipované pro uspořádání svatební hostiny. Při teplém a slunečném počasí může být vaše svatební hostina venku na čerstvém vzduchu. Hostina může být servírovaná či formou rautu, přesně podle Vašeho přání.

Samozřejmostí je svatební menu, připravené přesně podle Vašich představ.

Ubytování

Nabízíme netradiční ubytování v deseti obytných hausbótech s celkovou kapacitou 40 lůžek. Každý hausbót disponuje čtyřmi lůžky, terasou s nádherným výhledem na vodní hladinu a golfové hřiště.

Menší svatby

Golfový resort je vhodný i pro menší svatby, a to i ve všední den. Napiště nám a získejte výhodnější nabídku pro „Váš velký den“

Kontaktujte nás

Osobní setkání přímo v našem resortu je ideálním způsobem, jak si uděláte představu o vašem jedinečném dni.

Kontaktujte nás a domluvme si schůzku přímo v resortu Ypsilon Golf Liberec.

Svatební sezóna začíná v dubna a končí koncem října. Poté je celé hřiště i přilehlé prostory zazimovány, avšak prohlídky a schůzky jsou možné i během zimy.

Kontakt

Martin Trita, +420 731 547 899, trita@ygolf.cz


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru Cam icons created by Royyan Wijaya - FlaticonLive news icons created by Freepik - Flaticon