+420 731 547 847 Navigace
YPSILON TRAVEL YGOLF MUSEUM

Nábor za náborem

SÁZÍME NA MLÁDEŽ

V sobotu 4.9 jsme představili Ypsilonku na sportovním veletrhu SPORT LIVE 2021 v liberecké Home Credit Areně, kde se otočilo téměř 6000 návštěvníků.

Jedním z hlavních benefitů bylo setkání s našimi trenéry, kteří se mládeží na Ypsilonce zabývají. Děti i rodiče si tak měli možnost udělat lepší představu o tom, co golf na Ypsilonce přináší a že je v celé řadě dostupnější, než jiné populárnější sporty.

„Opět jsme si potvrdili fakt, že lidé golf berou jako nedostupný sport. Mýtus, který si golf s sebou nese je potřeba bourat a právě podobné akce jsou jedinou cestou, jak golf představovat a dostávat do povědomí lidí jako dostupný sport pro děti i dospělé v každém věku“ potvrdili oba Martinové.

Cílem bylo představit Ypsilonku sportovně laděné veřejnosti a zejména golf jako skvělý sport pro děti. Nábor jsme tímto nepodcenili a budeme pokračovat v budování mládežnického golfu na Ypsilonce.

Navážeme hned v sobotu 18.září, kdy na Ypsilonce pořádáme další náborovou akci s dnem otevřených dveří, kterou jsme nazvali Dětský den na Ypsilonce. Ypsilonka bude pro veřejnost otevřena od 13 do 17 hodin.

Srdečně vás zveme na akci, kde všem ukážeme golf v prostředí, kde je doma.

 


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru