+420 731 547 847 Navigace
YPSILON TRAVEL YGOLF MUSEUM

Mezinárodní turnaj

Czech International Junior Amateur Championship 2022

Ypsilonka hostí jeden z největších juniorských turnajů v České republice. V termínu 14. – 16. 7. 2022 bude hřiště patřit mezinárodnímu mistrovství České republiky juniorů a kadetů. Hřiště tak bude pro ostatní hráče uzavřené.

Mezinárodního turnaje se zúčastní téměř 160 nejlepších hráčů a hráček z celé Evropy a na Ypsilonce tak budou k vidění nejtalentovanější golfisté, o kterých v dalších letech budeme slýchat na světových turnajích po celém světě.

České naděje z Libereckého, kraje také budou útočit na nejvyšší příčky určitě patří Natálie Slabá, Denis Knap, Anna Cellerová, Natálie Čermáková nebo Michal Vaculík.

Pokud bude přihlášeno více než 156, budou vylosováni hráči s nejvyššími handicapy, kteří se mistrovství mohou zúčastnit. Uzávěrka přihlášek je ve středu 6. července 2022 v pravé poledne.
Ve středu 13.července je pro hráče hřiště připravené cvičné kolo.
Od čtvrtka 14.7 do soboty 16.7 se odehrají tři ostrá kola.
Hrát se bude z bílých a modrých odpališť a v kategoriích Juniors & Lady Juniors – born in 2001-2003 a Boys & Girls – born in 2004 & younger.

O vítězi rozhodnou údery ve třech kolech po 18 jamkách, každý v souladu s Pravidly golfu schválenými R&A Rules Limited United States Golf Association, se schválenou Hard Card České golfové federace 2022 a místními pravidly.
Po druhém pátečním kole šampionátu proběhne cut ve všech kategoriích. Po absolvování prvního kola bude vyhlášen cutline podle počtu soutěžících v každé kategorii.
V případě nerozhodného výsledku po třech kolech šampionátu o vítězi rozhodne Death Play-Off na jamkách určených výborem šampionátu před zahájením šampionátu. Play-Off se uskuteční ihned poté, co poslední hráči dokončí své kolo. O remízách pro ostatní ceny rozhodne nejnižší skóre za posledních 18, 9, 6, 3 nebo 1 jamku.


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru