+420 731 547 847 Navigace

Mistrovství klubu na rány 2023

MISTROVSTVÍ KLUBU 2023 & FOJŤÁK

Víc už není. Nejprestižnější klubový turnaj Ypsilonky je tady. V sobotu 16.9. a v neděli 17.9. se odehraje Mistrovství klubu ve hře na rány 2023.

Prestižní klubový turnaj určí mistryni a mistra klubu na rány na další rok a tím majitele nejlepších parkovacích míst. Turnaj je dvoukolový, start 1.kola v sobotu 16.9. je od 9:00 hod. a v neděli 17.9. opět od 9:00 hod. – hráči s nejlepšími výsledky 1.kola půjdou v nedělním kole v posledních flightech.

Hráčům, kteří jsou přihlášeni a odehrají 2.kolo MISTROVSTVÍ KLUBU, se budou jejich nedělní výsledky automaticky započítávat do celkového pořadí Fojteckého draka, avšak ne do současně hraného turnaje Fojtecký drak by Ypsilonka.

Startovné pro členy Ypsilonky je za oba dny mistrovství rovných 1000 Kč.
Pro Mistrovství klubu nebudeme akceptovat požadavky na společné flighty. Startovní listina pro 1.kolo bude stanovena dle HCP od nejnižšího. Hráči s nejlepšími výsledky z 1.kola půjdou v nedělním 2.kole v posledních flightech.


FOJTECKÝ DRAK – neděle 17.9.

Další Fojtecký drak, v pořadí již dvanáctý, se odehraje v neděli 17.9., jen se sníženou kapacitou. Kapacitu nedělního Fojteckého draka určí počet přihlášených hráčů do dvoukolového Mistrovství klubu na rány. Výsledky z nedělního Fojťáka i z 2.kola Mistrovství klubu na rany se započítávají do celkového pořadí.


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru Cam icons created by Royyan Wijaya - FlaticonLive news icons created by Freepik - Flaticon