+420 731 547 847 Navigace

Turnaje

Od založení hřiště jsme uspořádali okolo devíti set turnajů a rádi uspořádáme turnaj i Vám a to přímo na míru. Golfové hřiště hráče nadchne svým posazením do krajiny a i když je zde pouze 10 let, ale zdá se jako by tu bylo od pradávna.

O Vaše hosty se postaráme již od příjezdu na parkoviště. Odtud je ke klubovně vyveze náš shuttle bus. V klubovně budou odbaveni na recepci a dále mohou pokračovat na snídani. K dispozici mají také driving range a dva tréninkové greeny pro krátkou hru, tak aby se před turnajem správně rozcvičili.
Uspořádáme pro Vás turnaj postupným startem z první jamky nebo kombinaci startu z první a desáté jamky. Další možností je turnaj cannon startem. Na startu hráče přivítá náš startér a sdělí jim všechny potřebné informace k danému systému turnaje. Díky našemu vybavení jsme schopni zajistit catering na celém hřišti. Po návratu z hřiště zpět do klubovny bude na hráče čekat catering přímo šitý pro vaši akci. V současné době disponujeme deseti hausboaty, které mohou hráči využít pro přespání před či po turnaji.


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru Cam icons created by Royyan Wijaya - FlaticonLive news icons created by Freepik - Flaticon