+420 731 547 847 Navigace

Trenéři

Richard Barusel

Richard byl od roku 2004 členem USGTF (united state golf teacher federation). V roce 2006 po návratu z USA se stal členem PGAC (professional golf association of Czech rep.) a od téhož roku působí na Ypsilonce.
V roce 2009 úspěšně dokončil studium PGAC a trénuje jako Golf Professional a trenér II. tř.

Je trenérem jak začínajících, tak i pokročilých golfistů a také sportovních týmů v YPSILON GOLF LIBEREC. Vede firemní golfové akademie pro nehráče i začínající golfisty a o letních prázdninách golfové příměstské tábory pro děti. Několikrát za sezonu organizuje Demo dny golfové značky W/S.

Na Ypsilonce působí i jako STK klubu (sportovně technický komisař) a můžete ho na hřišti potkat i v roli startéra nebo marshala.

Golf učí v českém a anglickém jazyce.

Věnuje se také fittingu (oprava a úprava golfových holí), a rád Vám poradí s výběrem Vašeho golfového vybavení.

Richard také každoročně organizuje zimní golfové zájezdy do teplých destinací pro členy i nečleny golfového klubu Ypsilon.

Kontakt: barusel@ygolf.cz, Telefon: +420 731 547 837

Ondřej Žáček

S golfem se seznámil v den otevření Ypsilonky. Od založení sportovního týmu byl jeho členem a to až do roku 2017, kdy se stal členem PGAC a začal předávat své zkušenosti jako profesionální trenér. Během studia absolvoval kurz Trenéra II. třídy, Maršálský kurz a kurz Rozhodčího III. třídy. Studium dokončil úspěšně v roce 2019. Na Ypsilonce působí od roku 2017 jako trenér dětí, mládeže a mužského sportovního týmu a trénuje jak začínající, tak pokročilé hráče.

Golf vyučuje v českém a anglickém jazyce.

Kontakt: zacek@ygolf.cz, Telefon: +420 603 208 266

Anna Sixtová

Od roku 2007 – 2016 členkou PGAC, jako Golf Professional a trenér II.třídy. Po mateřské přestávce požádala o reamaterizaci především z důvodu sportovního amatérského golfu. Od té doby je členkou ženského ligového družstva Ypsilon, které se v roce 2020 probojovalo až extraligy družstev. Své zkušenosti nyní předává s aktuálním HCP 2.5.

Trénuje všechny výkonnostní, věkové, mužské i ženské kategorie, a to v českém i anglickém jazyce.

Kontakt: sixtova@ygolf.cz, +420 731 547 810


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru Cam icons created by Royyan Wijaya - FlaticonLive news icons created by Freepik - Flaticon