+420 731 547 847 Navigace
YPSILON TRAVEL YGOLF MUSEUM

Jak se stát členem

Chtěli byste se stát členy Golf Clubu Ypsilon? Je to zcela jednoduché kontaktujte nás a zeptejte se na vše potřebné. Kontaktovat můžete sekretáře klubu paní Ing. Annu Sixtovou e-mail: sixtova@ygolf.cz, telefon: 731 547 810 nebo manažera klubu pana Mgr. Martina Šímu e-mail: sima@ygolf.cz, telefon 731 547 860. Poté stačí pokračovat následovně:

  1. Vyplnění přihlášky žadatelem. Přihlášku do klubu můžete vyplnit NOVĚ ELEKTRONICKY po kliknutí na tento odkaz ELEKTRONICKÁ PŘIHLÁŠKA DO GOLF CLUBU YPSILON. Případně ji lze vyplnit klasicky a scan zaslat na výše uvedené e-mailové adresy. Přihlášku do klubu naleznete zde PDF Přihláška do klubu 2020.
  2. Schválení přihlášky správní radou klubu.
  3. Úhrada poplatků. – Úhrada členského podle typu členství. Úhrada ročního poplatku podle věku člena. Na základě vyplněné přihlášky a uhrazených poplatků provede klub registraci na České golfové federaci.
  4. Registrační karta ČGF. Po registraci obdrží nový člen registrační kartu České golfové federace, která slouží k prokázání členství v klubu. Registrační karta je k vyzvednutí po 14 dnech od provedení registrace na recepci.

Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru