+420 731 547 847 Navigace
YPSILON TRAVEL YGOLF MUSEUM

Fojtecký drak 2022

Fojtecký drak je série turnajů pořádaná každým rokem od roku 2007. V tomto roce se jedná již o 16. ročník. Každý turnaj ze série je pod patronací jednoho z partnerů hřiště. Prvních pět hráčů celkového pořadí se může těšit na hodnotné ceny od našich partnerů. Hlavními partnery jsou společnosti Syner, Pivovar Svijany a PRO-DOMA stavebniny.

Termíny budou upřesněny na začátku sezóny 2022

Kategorie – NOVINKA

HCPKATEGORIEODPALIŠTĚ
do 9,9společnábílá / modrá
10 – 24,9společnážlutá / červená
25 – 54společnážlutá / červená

Startovné

Dle propozic jednotlivých turnajů na www.cgf.cz.

Startovné zahrnuje

Systém soutěže

Hraje se systémem stableford dle vypsaných kategorii. Vítězem celkového žebříčku Tour 2022 bude hráč s nejvyšším součtem netto stablefordových bodů v každé z jednotlivých kategorií. Do celkového výsledku se započítává sedm nejlepších odehraných výsledků (kol) hráče z výběru všech turnajů, které v roce 2022 v rámci Tour Fojteckého Draka odehrál. Pořadí bude po každém odehraném kole aktualizováno a zveřejněno na www.ygolf.cz v sekci Fojtecký Drak 2022.

Ceny pro celkové vítěze v každé kategorii

1.místo – Pobyt pro dvě osoby na dva dny s neomezeným golfem na Greensgate Golf & Leisure Resort a voucher v hodnotě 3000 Kč na odběr zboží značky Wilson Staff. 

2. místo –  Pobyt v luxusním horském ubytování v pokojích v resortu Montanie/Antonie pro dvě osoby na dvě noci a 4 ks green fee na 18 jamek v Golf Resortu Ostravice s využitím Pondělí–Neděle.

3. místo – Voucher na odběr zboží v hodnotě 2000 Kč od společnosti CityGolf a 2 ks voucherů na 18 jamek v Golf Resortu Pyšely.

*Organizátor si vyhrazuje měnit nebo upravovat složení cen pro celkové vítěze.

Za podporu série klubových turnajů Fojtecký drak děkujeme partnerům

Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru