+420 731 547 847 Navigace
YPSILON TRAVEL YGOLF MUSEUM

Eklektik Ypsilon Golf Tour

EKLEKTIK 2022 OVLÁDLA ANNA SIXTOVÁ S 57 RANAMI.

Anna Sixtová prokázala dokonalou znalost Ypsilonky a dokázala v Eklektiku 2022 „zahrát“ hřiště za 57 ran.
Anička skóre 57 ran posbírala na celkem 13 turnajích v roce. Celkové výsledky ze všech započítaných kol znamenaly zahrát jeden eagle na jamce č.5, třináct birdie a čtyři pary.

 


Co je Eklektik?

Ypsilon Eklektik Golf Tour 2022 je série turnajů pro členy klubu, ve které budou oceněni první tři hráči celkového pořadí. Jedná se o celoroční tour spočívající v zahrání co nejlepších výsledků na jednotlivých jamkách hřiště ve vybraných otevřených turnajích v roce.

Kategorie: Společná muži, ženy dohromady HCP 0-54.
Pravidla: Vaše výsledky odehrané v otevřených turnajích (seznam turnajů viz. níže) budou elektronicky zpracovány a vždy vám bude do výsledkové listiny EKLEKTIKU zapsán nejlepší dosažený počet ran na dané jamce, a tak bude postupováno po každém odehraném turnaji. Na konci celé série turnajů Vám ve výsledkové listině zůstane ideálně zahrané kolo na Ypsilonce. Ten, kdo získá nejnižší výsledek se stane „Eklektikem Ypsilonky pro rok 2022“. V případě rovnosti výsledků rozhoduje vůbec nejlepší skóre zahrané na jedno které z 18ti jamek (př. hole in one, eagle, birdie). V případě rovnosti i tohoto výsledku rozhoduje los.

Vítězství:
Ten, kdo získá nejnižší výsledek se stane „Eklektik z Ypsilonky“ pro rok 2023.
Vítěze vyhlásíme při FINÁLE Fojteckého draka, tj. 7. 10. 2023

 

 


Generální partneři hřiště

Hlavní partneři hřiště

Partneři hřiště


Nahoru